Produkty2018-12-11T02:33:25+00:00

Sosy Chilli

Różnorodna gama sosów azjatyckich doda inspiracji przy przygotowywaniu potraw. Najlepsze marki, oryginalne smaki, niespotykane kompozycje. Słodko kwaśny, tamaryndowy, sojowy, rybny, chili… to tylko niektóre z kilkudziesięciu dostępnych u nas sosów.

Makarony

Dziesiątki rodzajów makaronów dostępnych w naszej ofercie wzbogaci kuchenne działania. To fundamentalny składnik dań w kuchni azjatyckiej. Stosuje się go w zupach, sałatkach, cieście i sajgonkach, również przy deserach.

Indyjskie pasty

Pasty vindaloo to gotowe mieszanki przypraw, które pozwolą nam na przygotowanie dań w kilkanaście minut. Kompozycja smaków i aromatów jest tak dobrana, że na pewno przypomni wspaniałą kuchnię Indii. W kolekcji posiadamy kilkanaście najznamienitszych smaków.

Sosy Sojowe

Oferujemy najlepsze sosy sojowe do potraw wietnamskich, japońskich i chińskich. Wśród nich są znane w kuchni sushi Kikkoman i Yamasa, w wielu odmianach. Sosy sojowe ciekawe komponują się także z kuchnią europejską.

Sushi

Sushi Nori

Sushi. U nas znajdziesz najważniejsze składniki. Kilka rodzajów nori, pasty wasabi, octy ryżowe, ryż, imbir marynowany, etc. W dziale mrożonek można wybrać także świeżo mrożone ryby i paluszki krabowe. W dziale sosów wybierzecie najlepsze na świecie sosy sojowe, np. Kikkoman.

Kuchnia

Akcesoria kuchenne

Na naszych półkach znaleźć można akcesoria do przygotowania dań azjatyckich. Traficie Państwo na profesjonalne garnki do gotowania ryżu (np do sushi), klasyczne woki, zdrowe parowniki bambusowe do gotownia na parze (chińskie pierożki), moździerze do ucierania przypraw, pałeczki, maty do sushi rollsów, itd.

Napoje

Asian Drinks

Zapewne poszukujecie Państwo nieznanych aromatów i smaków. Dostarczamy je również w postaci oryginalnych gazowanych i nie gazowanych napojów. Wsród nich można znależć przepyszne koreańskie gazowane napoje mleczne prosto albo wietnamskie napoje z liczi i mango. Dostaniecie także uzdrawiające napoje z aloesu, a także dla sportowców wodę kokosową.

Na ciepło

Od 13.oo do 15.oo w dni powszednie dostaniecie Państwo wybrane potrawy przygotowane przez kucharzy z najlepszej wietnamskiej restauracji Rong Vang, jednej z najstarszej w Polsce oferującej dania azjatyckie. Warto się wybrać w tym czasie
na ul. Poznańską. Dania można odebrać także na wynos.

Obsługa klienta

Asian House to niewielki punkt sprzedaży w Warszawie. Staramy się w miarę naszych możliwości obsłużyć wszystkich klientów. Prosimy o wyrozumiałość podczas oczekiwania na obsługę – to także element azjatyckiej kultury.

Kontakt

TEGROL Sp. zo.o.
Sklep ASIAN HOUSE
Ul. Piękna 52
Wejście od strony ul. Poznańskiej 1
Warszawa